poniedziałek, 2 września 2013

TRZECIE MIEJSCE DLA ŻEŃSKIEJ REPREZENTACJI !!!

Żeńska Reprezentacja Polski w Siatkówce na Siedząco w dniach 31.08 - 01.09, wzięła udział w turnieju Hungarian Open Cup, który odbył się na Węgrzech w przepięknym Budapeszcie. Kadrowiczki zajęły trzecie miejsce wygrywając w naprawdę pięknym stylu z Chorwatkami. Po wygranym pierwszym secie nastąpił kryzys i Polki przegrywały 17:24. Z tego stanu punktowego bez straty punktu doprowadziły do stanu 26:24 i tym samym wygrały drugiego seta. Polska drużyna pokazała niezwykłą odporność psychiczną. Sytuacja ta ukazała jak zaskakującą grą jest siatkówka. Kolejne sety nie były już tak szczęśliwe i rywalizacja zakończyła się dopiero w piątym wygranym przez Polki secie.
             Pierwsze miejsce zajęła Reprezentacja Węgier, na drugiej pozycji uplasowała się drużyna z Wielkiej Brytanii.
Był to ostatni turniej przygotowujący polską drużynę do Mistrzostw Europy, które rozpoczną się już 16 września.